PONUKA SLUŽIEB

Vitajte v sekcii služieb pre vaše vozidlo. Na svoje si tu prídu najmä muži, ktorý chcú svojej "láske" dopriať tu najlepšiu starostlivosť. Či už na to vy nemáte čas, dostatočné prostriedky, chcete to rýchlo, profesionálne, alebo si len dopriať trochu luxusu a presvedčiť sa čo všetko dokážeme, sme tu presne pre vás.

ČISTENIE INTERIÉRU

Máme na mysli hlavne čistenie plastových a gumených časti interiéru od rôznych nečistôt, ale zaradzujeme tu aj vysávanie, ktoré pri použití tzv. tornádora vysaje takmer všetku nečistotu. Či už ide len o klasické utretie prachu z auta, alebo čistenie vášho pracovného auta, kde vozíte fakt všeličo, dbáme na každý detail, každú ryhu.

Využívame na to rôzne profesionálne nástroje, ktoré sa dostanú aj na to najmenej prístupné miesto (ako napríklad čistenie prieduchov s parou). Taktiež pri detailnom ošetrení vyberáme sedačky z auta, aby sa nám lepšie pracovalo a detailnejšie čistilo.

TEPOVANIE

Ide o takzvané mokré alebo odbornejšie extrakčné vysávanie čalúnenia. Teplá voda sa zmieša s čistiacim prípravkom, ktorý sa následne pod tlakom vstrekuje do látky. Tlak spôsobí mechanické vyčistenie ako napr. takzvanou „wapkou“, plus pomôže roztoku dostať sa aj na ťažko dostupné miesta, kde sa klasickou kefkou niekedy dostať nedá. Následne sa roztok spolu so špinou vysaje, taktiež pod vysokým tlakom, a zanechá látku čistú a voňavú. Tepovaním sa taktiež odstránia roztoče, a iné samozvané „domáce“ zvieratka.

Novinkou je tzv. „tornádor“, ktorý používame pri najviac znečistených miestach ako koberec pod nohami, alebo taký strop, kedy sa nastaví menšie množstvo prípravku a väčšie množstvo vzduchu, ktorý zároveň odfukuje prebytočnú vlhkosť zo stropu.

RENOVÁCIE

V ponuke taktiež máme renováciu kože a svetlometov. Prečo by ste mali kupovať nové ak sa tie staré ešte stále dajú zachrániť ? Aj značne poškodenú kožu (vyšuchanú, popraskanú...) aj výrazne zakalené a zažltnuté svetlomety môžu vyzerať ako nové. V cene je aj následná impregnácia kože a striekanie svetlometov pre maximálny účinok.

OZÓNOVANIE

Určite ste sa s ním už stretli minimálne pri doplňovaní klimatizácie, kde Vám na záver touto službou vydezinfikovali auto a hlavne prieduchy.

Hlavným výhodami prečo sa používa sú tie, že okrem toho, že ničí 99% baktérií, vírusov a plesní, taktiež odstraňuje zápach (samozrejme najprv treba auto vyčistiť manuálne).

NANO OCHRANA

V dnešnej dobe, kedy sú zákazníci čím ďalej tým viac náročnejší, výrobcovia autokozmetiky vyvíjajú stále nové lepšie a účinnejšie formy ochrany akou je aj tzv. „nano“ ochrana. Je založená na nano technológií, kde na najmenšej nano úrovni vytvára silné a odolné väzby, ktoré zabraňujú nečistote, UV žiareniu a mechanickému poškodeniu na dlhšiu dobu. Využíva sa či už v exteriéry ako keramická, sklokeramická, gumená atď. ochrana laku, tak isto ochrana vonkajších plastov, diskov, striech kabrioletov alebo aj v interiéri na ochranu čalúnenia, plastov a dokonca aj kože.

RUČNÉ UMÝVANIE

Je dávno známe, že väčšina automatických autoumývariek používa kefy, ktoré viac poškriabu váš lak ako ho umyjú. Z tohto dôvodu majitelia, ktorý si potrpia na starostlivosti o svoje auto vyhľadávajú práve ručné autoumyvárky, ktoré zabezpečia dôkladnejšie a šetrnejšie umytie. Pred samotným ručným umytím sa auto pred-umyje bezdotykovo nastriekaním aktívnej peny, ktorá uvoľní tú najhrubšiu špinu, následne sa opláchne vysokým tlakom vody, a až tak nasleduje ručné umytie s pH neutrálnym šampónom metódou dvoch vedier. Následne prebieha taktiež bezdotykové sušenie a vysušenie s mikrovláknovým uterákom. Takto umyté vozidlo sa zbavilo klasickej špiny či už blata alebo dokonca mušiek. Stále však na laku auta ostáva náletová hrdza, asfalt atď. ktorých sa zbavíme jedine dekontamináciou.

DEKONTAMINÁCIA

Pod pojmom dekontaminácia máme na mysli dekontaminácia laku, kde sa odstraňujú na oko často „neviditeľné“ stopy buď po náletovej hrdze, alebo stopy po asfalte, lepidle, živici atď. Lak najprv dekontaminujeme chemickými prípravkami pre minimalizovanie možného poškrabania laku následným mechanickým hlinou tzv. „clay“ hmotou. Taktiež tu patrí a ponúkame odstraňovanie všelijakých nálepiek a polepov z auta.

LEŠTENIE & VOSKOVANIE

Predchádza tomu kompletná dekontaminácia, ktorú pred tým musíte absolvovať (bez nej auto ani nevoskujeme).

Pri leštení je na výber viacero krokov. Prvý krok odstráni tie najväčšie škrabance, druhý odstráni defekty po prvotnom leštení a taktiež menšie škrabance a tretí krok vyleští lak do najvyššieho lesku a zbaví sa laku všetkých ostatných zvyšných defektov, najmä tzv. slniečok. Štvorkrokové leštenie okrem prvých troch krokov zahŕňa aj mokré brúsenie ako prvý krok pred samotným leštením, čo už môžeme zaradiť k renovácií laku. Mokré brúsenie odstráni aj tzv. pomaranč, ktorý má 99% aut už hneď potom ako opustia linku (automobilky to nikdy neriešia a predávajú to s tým, pretože taký laik o ničom netuší). Pomaranč je vlastne stečený lak, na ktorý keď sa pozrieme z blízka tak odraz nie je ako v zrkadle ale ako cez šupku pomaranča.

Pri voskovaní je taktiež na výber viacero voskov či už tekutých alebo tuhých, prírodných alebo syntetických.

PIESKOVANIE

Ide o mokré pieskovanie diskov, prípadne lokálne na karosárskych dieloch použitím nadstavca na pieskovanie, ktorý sa pripojí k "wapke".

STRIEKANIE/LAKOVANIE

Aby sme zavŕšili komplexnú ponuku služieb pre vaše vozidla,v súčasnosti už pre vás máme pripravené aj striekanie a lakovanie karosárskych dielov.