PONUKA SLUŽIEB

Vitajte v sekcii služieb pre vašu domácnosť a záhradu. Na svoje si tu prídu najmä ženy, ktoré si na poriadok potrpia predsa o niečo viac ako muži. Či už na to nemáte čas, dostatočné prostriedky, chcete to rýchlo, profesionálne a vo veľkom, alebo si len dopriať trochu luxusu a presvedčiť sa čo všetko dokážeme, sme tu presne pre vás.

TEPOVANIE

Ide o takzvané mokré alebo odbornejšie extrakčné vysávanie. Teplá voda sa zmieša s čistiacim prípravkom, ktorý sa následne pod tlakom vstrekuje do látky. Tlak spôsobí mechanické vyčistenie ako napr. takzvanou wapkou, plus pomôže roztoku dostať sa aj na ťažko dostupné miesta. Následne sa roztok spolu so špinou vysaje, taktiež pod vysokým tlakom, a zanechá látku čistú a voňavú.

Tepovaním sa taktiež odstránia roztoče, a iné samozvané „domáce“ zvieratka.

Tepujeme takmer všetko, čo sa tepovať dá. Či už klasické sedačky a koberce, cez stoličky, až po biele matrace. Taktiež podľa dohody vieme vytepovať aj to, čo v zozname nemáme, napr. také plyšové hračky.

UMÝVANIE

Viac menej sa jedná o klasické upratovacie služby ako umývanie kúpeľní, kuchýň, podláh, okien, dverí.

Pri tejto službe sa zbavujeme jednoduchých nečistôt a baktérií, prinášame príjemnú vôňu a pocit čistoty.

ČISTENIE

Ak klasické umývanie nestačí, je čas nasadiť našu najlepšiu techniku na odstránenie aj tej najväčšej nečistoty, či už škvŕn, usadenín, pripálenín a mnoho ďalšej.

Pod pojmom čistenie, máme na mysli aj šetrné čistenie kože (sedačiek, kresiel...) bez jej poškodenia a jej následnej impregnácii.

Ako jedná z mála firiem na Slovensku, ponúkame čistenie záhradných sedacích súprav, stolov a iného ako už viac dostupnejšie čistenie vonkajšej dlažby a steny budov.

KOSENIE

Primárne sa zameriavame na trávnatý porast rodinných domov a jeho pravidelné udržiavanie, ale bez problémov si poradíme aj s väčšou džungľou. Či už ide o výrub menších stromov, krov, veľkej či malej trávy, môžete sa na nás spoľahnúť.

STRIHANIE

Jedná sa o strihanie a udržiavanie živých plotov. Striháme rovno a precízne. Po skončení práce za sebou samozrejme urobíme poriadok.

ODHRABÁVANIE

Na jeseň lístie a v zime sneh. Zatiaľ bez možnosti odvozu/likvidácie.

MAĽOVANIE

Jednoduché (nie umelecké) maľovanie rôzneho materiálu ako napríklad steny a stropy budov, plotov, nábytku, altánkov atď. Impregnácia je tak isto našou náplňou.